damat feritler ölmez!

>> 18 Şubat 2012 Cumartesi

Konnichi wa cicişler :)) Ailenizin biricik damadı artık yeniden sizlerle. Daha önce de bir çok kez merhaba ben geldim artık gitmeyeceğim diye yazılar yazdım buraya. Bu kez kesin dönüşüm bu. Bu kadar uzun süre ayrı kalmamıştı bünyelerimiz. Biliyorum her şeyin farkındayım ailenizin damadı yokken bloglar sizin için çekilmez bir çile haline geldi ama bu günler artık geride kalacak çünkü sessiz çoğunluğun sesi, kız annelerinin favori damat adayı damat ferit yeniden sahalara döndü :)) Çok mu abarttım lan huhe :)
Bu süre zarfında neredeydin lan allahız tosbağaa diye çemkiren bünyeleri hissediyorum şu an. Sevgili devletimizin (allah zeval vermesin) vermiş olduğu bir proje ile burs ile fransa'daydım. Sizin için de üniversitem için de gezdim tozdum arada da araştırma yaptım :)) Sonra manita da yaptım fransız hem de. Ya ne sandın beni fasülye mi sandın kaan gibi :)) Gelirken çok ağladı arkamdan dedim gel canım cicim sen bizim evin kızı ol annem sana çok iyi bakar diye ama gelmedi daha doğrusu gelemedi :)

Gelince anneme sana fransız gelin getireyim mi hatun diye sordum, güdümlü terlikten son anda kurtuldum öyle diyeyim :)) Bizim Türk kızlarının ne eksiği var diye bana bir de azar çekti, anlattım şöyle böyle diye ama yok istemem de istemem diyor. Dedim yazık değil mi kıza tam da bu fransa ile ilişkilerin kötü olduğu zamanlar bunlar oluyor. Olmaz olsun onların kızları diyerek olayı bitirdi. Kısacası hoş bir anı olarak kalacak canımcım. Yazın tatile gel bebişim seni çok özledim diye mail attım geçen gün. İlişkileri kesmemek gerek, uluslararası ilişkiler çok önemli öyle demeyin huhe :)

Oraları bilen bir manita yapınca tabii yaban ellerde, nerede ne en güzel yemek var, neresi şöyle neresi böyle hemen şıpp diye öğreniyor insan. Çok iyi oldu çok. Zaten dedim geçen günkü mailde sen bana çok iyi gelmiştin nasıl alışacağım sensizliğe diye sonuna da :( yaptım.. Tekrar okuyunca benim bile içim dağlandı. Kim bilir ona ne oldu :)) Ne kadar da duygusuzum farkettim şimdi az önce. Kısacası Türk'ün Fransız'dan intikamını ben aldım. Malkaçoğlu benim, ulubatlı da benim :))

Neyse bu yazıyı okuyacak olan toplasan 10-15 kişiye sevgilerimi iletiyorum. Bundan sonra eskiden olduğu gibi daha çok yazacağım hem buraya hem blogmania'ya.

Öptümbay.

10 Gencim Güzelim Seni Üzerim:

yasemin 18 Şubat 2012 20:55  

haha:)
Fotografta pek bi mutlusun:)
intikam mintikam yalan:p

hosgeldin.

Damat Ferit 18 Şubat 2012 21:58  

Yasemin: Uzaktan uzağa mutluluk olmuyor ama şimdi. Çok kötüyüm çok şu an. Böyle sığınacak bir liman arıyorum sevgiye şefkate muhtacım. Hayırsever ayrıca damat sever Türk kızlarının yardımlarını esirgemeyeceğini düşünerek sana sevgilierimi iletiyorum :))

iρεκβöcεĝι~ 18 Şubat 2012 22:06  

Erkeklere kalan son inanç kırıntımı da şu an yitirmiş bulunmaktayım sayende .p
Bu yüzden hoş mu geldin bilemedim haha:D

Damat Ferit 18 Şubat 2012 22:10  

ipekböceği: Benimkini bir ülke meselesi olarak değerlendir ama yoksa ben diğerlerine benzemem. Hem annemim güdümlü terliği gibi büyk bir tehlike atlatmışım ne yapabilirdim :((( Ayrıca tanısan ne seversin ne seversin bir şekerim bir şekerim bildiin damat ferit :))

yasemin 18 Şubat 2012 23:11  

Dedigin gibi uzaktan uzaga mutluluk olmuyor:d
almanyalardayim bende.1 türk kizindan daha umudunu kesmelisin.
durumun vahim:o :))
bol sans:p

yeşiL 19 Şubat 2012 16:01  

sonunda hoşgeldin :)

iρεκβöcεĝι~ 19 Şubat 2012 18:10  

Damat feritte az terlik yemedi hani gülşen bubikodan sonunda adile teyzeye yar oluyodu unutma ki.p
Ama fransıza iyi olmuş ayrıca soyumuzu karıştırmayın öölee:D

Damat Ferit 20 Şubat 2012 21:12  

yasemin: bne nerelere gideyim ahh talihsiz başımm :(( huhe teşekkürler şansa ihtiyacım var.

Yeşil: Hoşbuldum :))

İpekböceği: ismini görünce aklıma hep bu şarkı geliyor paylaşmam gerek :)) http://www.dailymotion.com/video/x5yxd6_baris-manco-bal-bocegi_music

yasemin 21 Şubat 2012 18:48  

Senin yorumu görünce de benim aklima bu sarki geldi; dinlemek gerek-

http://fizy.com/#s/1aif88

:)

iρεκβöcεĝι~ 1 Nisan 2012 13:59  
Bu yorum yazar tarafından silindi.

Yorum Gönder

Damat Ferit Twitter

Son Yorumlar

Ukturk tarafından Damat Ferit için çok deli tema. BlogMania