damat harıl harıl ders çalışıyore :)

>> 27 Ağustos 2009 Perşembe

Dışardan serseri stil bir herife benzesem de, ki bence öyle değilim :) çokta çalışkan inek bir öğrenciyimdir. İneklik nedir açıklamayacağım ama eğer yüksek paunlar notlar almaksa ben ineğim o zaman:)) Şimdi buraya ALES'ten aldığım puanı yazıp hava atmak, bazılarını rencide etmek istemiyorum.:)) Aynı şekilde ÜDS ve KPDS'de öyle. Ama inglizce puanım çok yüksek değil lan onun için biraz soru çözeyim pratik yapayım şu puanı 85 in üstün taşıyalım derdine girdim:)) Epey bir soru çözdüm kelime sorusu hep olar yanlış çıkıyor lanet olası.Oh shit:)))


Aslında çalışma planım yoktu vazgeçmiştim hayalimdeki üniversitelerden ama sonra yeniden caydım bakalım yükseltcez daha da gaza getirdi beni eniştem. Kızlar bakmaz sana sonra yavrum aklını başına devşir diye öğüt verdi:)))

Ama ama çalış çalış bir yere kadar bünye kaldırmıyor fazlasını:)) Biraz da 1 ayı aşkın süredir sürekli yaptığım geyik ortamına bir döneyim diyorum:) Böyle bir rahatlama falan olur belki:) öyle hemen çekilmek olmaz ayıp:)

Öyle anlatayım istedim. Ayda birde olsa günlükte tutuyorum.Yok aylık olur ancak bu:))

Read more...

Damat ile 5 dakika mola Hoop.!

>> 12 Ağustos 2009 Çarşamba

Merhaba.Bu ara Friendfeed denen şeytan aleti bir sitede geziniyorum. Ben ayak basar basmaz Facebook burda iş var lan Damat bile geldi baksana deyip satın aldı orayı:) oH tadından yenmez. Şimdi de bu satın almanın şerefine FF yakışıklısını arıyor yarışması düzenliyor. Katılsam süpürürüm lan ben orayı:)) Ama bekliyorum son günler. Son günlere kadar diğer yarışmacılar eğlensin:))) huheh:))) Msn adresim bi dostta var menejerim o ondan alın kızlar huheh:))) Oy oy Oy:)))

Başka ne yaptım bak anlatayım sana , iyi insana benziyorsun sen laf çıkmaz senden:) Bir kızla tanışmak istedim bu ara kardeşinden adresini aldım konuştum ama beni beğenmedi lan hayır emiş sonradan:)) Çok yıkıldım, kahroldum, sığınacak liman arıyorum kendime, omzuna yaslanıp ağlayabieceğim biri:)) Eski Kız arkadaşım şu beni terkedenden donra kısmetim kapandı lan neden olabilir ki? Kara büyü mü yaptırdı bana yoksa hain karı:))

Bu olaylar beni en iyi yaptığım şey olan yazı yazmaktanda aldı lan. Böyle olunca çeneye vurdum çok gevezeyim bu ara:)) Ama çok komik bir insan evladı olduğumdan kimse şikayet etmiyor bu durumdan:))) Hah evet çok kendini beğenmişim ayrıca:)) Ukala değilim lan ama çok mütevaziyim. Burda bir çelişki yok kesinlikle. Alçakgönüllüyüm. Dürüstüm. Kumrallardan hoşlanıyorum. Boyu kısa olmasın. Hobilerim arasında müzik dinlemek ve kitap okumak var. Seyehat etmeyi severim. Beraber yapalım mı :))))

Bu bloguda okuyan var mı bir ses etsin okuyan çıtlatsın falan:)

Read more...

Rabbime sordum "Friendfeed" dedi

>> 8 Ağustos 2009 Cumartesi

Merhaba lan blog. 22 Haziran'dan beri sana yazmamışım. Başka bloglarla aldattım seni. Üstüne gül kokladım. Ama kükrçü dükkanına geri döndüm bugünlük.:) Bugün bir efelik yaptım Friendfeed sitesine üye oldum ama nasıl? Baktım herkes üye beni neyim eksik diye dün gece rüyaya yattım üye olursam hayırlı olur mu diye..

Rüyamda herşey güllük gülistanlıktı. Manken gibi kızlar her girdiğim feede like yapıp damat damat diye youm yapıyorlardı. Haliyle hoşuma gitti. Rüya bitse de uyansam hemen üye olsam dedim.

Önce bir abdest aldım. Böyle paklandım. Sonuçta yeni bir mekan ayıp olmasın. Sonra ayy bu Damat'ta ne pis herifmiş demesinler diye:)) Tüm hazırlıkları yaptım ve 2 dakikada üye oldum,ben de artık oranın bir üyesiydim. Çok çabuk oldu hiç zorluk çıkarmadılar vize konusunda vizite ücreti de yok hem:)

Bildiğim kişilere abone oldum. Öyle işte:)) Ben de geldim hoşgeldim postu izdiham yarattı, izdihamda gömleğim yırtıldı hayranlarım tarafından :)) Uzun süre bilgisayar başında oturmayı sevmeyen ben 1 buçuk 2 saatte 100 den fazla yorum yaptım. Ne kadar gevezeymişim lan:)

Bağımlılık yapmasında korkuyorum:) Bakalım o mu beni esir alacak ben mi onu. Güneşte indi tam gezmelik hava gezeyim değil mi? Beni bekler caddeler:))

Read more...

Damat Ferit Twitter

Son Yorumlar

Ukturk tarafından Damat Ferit için çok deli tema. BlogMania