Bermuda Şeytan Üçgeninde Kayboldu Sevdam

>> 17 Ekim 2008 Cuma

Bühühü.Şimdi neden böyle bir girş yaptığımı merak ettiniz tabi.Böyle ağlamaklı bir hava vererek bana acımanızı beklemiyorum aslında ama isterseniz acıyabilirsiniz.Ama az sonra anlatacaklarımdan ve istediklerimden sonra geber daha beter ol müstahak sana diyebilirsiniz uyarıyorum (Warning)

Neyse okulun açılması epey bir olmasına rağmen mübarek Cuma günü yani bugün ilk defa okula gittim.Sakın yanlış anlamayın biliyorum içiniz fesat hemen dalgaya vuruyorsunuz.(Gezdin gezdin gitmedin di mi)Yok 2 haftada bir ders yapacaklarmış bu işte ilk günüydü.

Aslında ben çok büyük umutlar besleyerek gitmiştim.Çünkü kazananlar arasında tek erkek kul bendim.Geri kalan 5 bayan.Diyordum içimen oh oh iyi iyi.Tanışırız kaynaşırız falan fistan gömlek:D.İlk başlarda emellerime çok çabuk ulaşacağımı düşünüyordum.Çünkü herşey yolunda gidiyordu.Hemen yavşayarak tanışmış bir kedi gibi kendimi sevdirmiştim.Ama tabi bu dediklerim hocalar akademik eskilik! sırasıyla derse gelene kadardı.

Ayrıyeten biz yeni çömlerden başka 3-4 tane de geçen seneden kalan elemanlar vardı.Bir hocamızın dersinden bir tanesi bile geçememiş.Allahtan o dersi bana vermediler.Topu topu 4 dersim olduğumdan güle oynaya gider gelir geçerim diye düşünüyordum.Ama her hocanın verdiği ödevlerden sonra yavaş yava beynim sulanmaya başlamıştı.Çünkü öyle ödev aşıklısı bir tip değildim.Allahım benim ne işim var burda la beni yanına al diye hayıflanıyordum.Ama almadı yanına hala işte yazıyorum.

Neyse aldık 4 tane ödev.2 sinin konusu belli değil.Bakalım ne olacak.:S Bu ödevler böyle sizin bildiğiniz word de yazılan tiplerde değil bildiğin,araştırma bir nevi küçük tez niteliğinde olacakmış,kaynakçaları,içindekileri,giriş gelişme sonuç(sanki kompozisyon yazıyoruz)dipnot falan bir de bunları anlatacakmışız falan filan.Haa birde 30-40 sayfacık olacak:D Şimdi yukarıda demiştim acıyan var mı bana diye.Eğer başta acıdıysanız alın size ödev konuları.Amcası eniştesi yiğeni veya kendisi bu işlerin içindeyse bana kaynak bulun bühühü.

Ödev Konuları

1.Özyetkinliklerle Odaklanma Startejisi Olarak Dış Kaynak Kullanımı (Outsourcing)
2.Hizmet İşletmelerinde Örgüt Geliştirme Faaliyetleri
3.
4.
*Diğer konuları ekleyeceğim meraklanmayın.Bühüh.:S

Konuyla alakalı ruh halimin karışıklığını yansıtan bir şarkıyıda sizinle paylaşmak istiyordum ama sonra upload etmek zoruma gitti...Şarkı da dinlemeyin canım:D

Read more...

Alternatif Emo Nedir Tanımı

>> 16 Ekim 2008 Perşembe

Emo nedir? Nedir bu Emo.Adam mı bunlar.Ne ayak.Asmalı mı kesmeli mi bunları.Yoksa onlarda insan sevmeli mi?

Emo, kısaca Amerikan Arabesk Müziği olarak tanımlanabilir. I. Körfez Savaşında Orta Doğuda görev almış Amerikan askerleri ülkelerine dönüşte bu akımın tohumlarını ekmiştir. Emo dinleyen insanlara emo kid yada halk dilinde zibidi denmektedir.


Emo Kid Belirtileri

Ense kökünde kaşıntı
Kalp kırıklığı, aşırı bunalım, üzüntü (Emo Kid'ler tarafından Çevresindeki yüzlerce insanı yalnız olduğuna inandırma çabası.
Saçın ön tarafının bilinmeyen güçler tarafından yok edilmesi.
Göz altına çekilen siyah kalem. (Emo Kid'ler tarafından kutsal sayılır)
Bunalım sarkılar dinleyerek kendisini odasına kapatır.
Zamanla fotoğraf çekmeyi çok sever bir hale gelir. (özellikle tepeden asağıya kadar tüm vucüdunu çekmek emolar içn kutsaldır)
Bilekte inceden kesik izlerine rastlanır.
Bilumum çekmecelerden, defterlerin arasında çıkıveren kolpa depresyon şiirleri.
Homoseksüaliteye yakınsayan narin davranışlar.
Pötikareli Vans ayakkabılar. (Converse de olabilir.)
Garip açılardan verilen garip pozlar
Saçlarını anime manga gibi yapar
2 günde bir ağlar
Sıpalık,zibidilik


Emo Kidleri Topluma Yeniden Kazandırma Süreci

Emo Kid'ler için bugüne kadar işe yaradığı saptanmış tek tedavi Islak Odunla Sabahtan Akşama Kadar Dövme Tekniği olarak da bilinen IOSAKDT tekniğidir. Işık almayan bir odaya kapatılan genç, sabahtan akşama kadar, bir gün ünceden suya yatırılmış odunla dövülür. Tedavi sürecinin sonunda başarı oranı düşük olmakla birlikte, gencimiz yağız bir delikanlı olarak hayatını sürdürebilir.


Türkiyede Emo Kidler

İsminden de anlaşılacağı üzere Küçük Emrah Türkiye'de emo akımının öncüsüdür, koşma yetisine sahip ilk ve tek emo olarakta bilinir. İlk emoluk belirtileri küçük yaşta annesini bir adamla basmasıyla ortaya çıkmıştır, 90ların sonuna doğru pop müziğine merak sarması ve kötü dans etmesi gerekçeleriyle emoluktan aforoz edilerek yerini İlhan Mansıza bırakmıştır.İlhan mansız futbol oynayarak emoların adını yükseltiştir.Ama japon kızları için japonyaya gidince yerini Nihat Doğan'a bırakmıştır.

**İlk satır hariç yukardakileri bir forumda gördüm daha sonra birkaç forumda daha karşılaştım.Bu yazıyı ilk yazan arkadaş kimse ulşasın bana linke vereceğim ona:D:D Ama ben de yazsam böyle yazardım hıh:)))***

Read more...

Alternatif Saçmalıklar Tiyatrosu Vol1

>> 15 Ekim 2008 Çarşamba

-(Süperman)
-Uçarım kanatlarım yok,
-Isırırım gagam yok,
-Ben süpermenim olayım kurtarmak
-Başka süper kahramanlara karnım tok
(Bu arada Batman gelir)
-Sen de kimsin be benim bölgemde ne işin var arkadaşım.

-(Batman)
-Ben batmanim yarasa gibi
-Geceleri avlanırım yırtıcı gibi
-Sana sağlı sollu bir çakarsam
-Görürsün dibi
-Ben başka süper kahramanları hiç sevmedim ki
-Ne diyorsun kardeşim alala (kafiyesiz oldu ama:))
(Bu aşamadan sonra iş kızışır)

Süperman:Pelerini sardımmıydı boynuna
:Sarma dolma gibi olursun anında
:Gözümden ışığı bir saldımmıydı
:Kömüre dönersin o dakika ha.Akıllı ol.

Batman:Lan oğlum işin gücün kaba kuvvet bea.
:Böyle gitmez bu mesele
-La la sakine
-Niye gittin tatile..Bırrrrrrkk.(Nanik manasında)

(Ortama Örümcek adam gelir ve daha bir karışır herşey)

Kadir:Adım Kadir işim budur.(Örümceğin ismi Kadir bu arada:D)
-Çekilin lan acemile gün örümceğin günüdür leean.(Şaak tokat efekti)
Süperman:Aboovv.
Kadir:Aboov ya abovv alll..(Tokat efekti )
Kadir:Biri gözünden ışın çıkartır
-Birinin kanatları var kuş gibi(Yine tokat efekti)
-Lan dağılın lean.Bırakacaksınız bu işleri
-Akıllı olun ağıma takılmayın
-Alırım aklınızı lean.
-Hadi naşş.

(Biliyorum alayım yalan söylemenize gerek yok.)

Read more...

Soğuk Bir Gazoz İçer misin Yavrum?

>> 14 Ekim 2008 Salı


-Merhaba şeker
-Sınada mirhabaaa
-Çok sıkılıyorum ya bu nasıl iştir böyle.
-Allasen deme.!
-Valla okul yok adı yüksek lisans yapıyoruz geldik okuyacağız diye bu çöllere 2 haftadabir evladım sonra gel dediler.Üühühü
-Ağlama kıyamam ben sana ayyy..:(
-Gerçekten mi kıyamazmısın bana?
-Tabi ki koca eşek seni ne sandın:P
-O zaman gelsene bize bugün evdede kimse yok zaten hep yalnızım hastayımda ben bühüh:((
-Ayy ne diyorsun tamam geliyorum ağlama sen ben ana çorbada yaparım hem.
-(Bir sevinç hali bende ama çaktırmıyorum tabi) Tamam gel o zaman demek istiyorsun belki çorbadan sonra saklambaç falan oynarız:D

Bugün sabah msn'de günün birçok zamanını bu meretin başında geçirdim..Yeni tanıştığım bir kızımızla olan yazışmam kendisi benle aynı yaşta olmasına rağmen daha universite 2.sınıfta ben bitirdim üstüne yüksek yapıyorum hayal edin.Orayıda nasıl kazanmış anlamadım.Ben mi çok zekiyim acan yoksa o mu çok salak tam olarak anlayamadım.İçimde böyle bir kötü bir de iyi yanı olur ya insanın.

Bir taraftan şeytan diyor nihahaha kandırdım işte seni kötü emellerime alet edeceğim.(Şeytani bir gülüseme)Diğer bir yanım melek olan diyor yapma günahtır saf o salak o yararlanma ondan hem annesi göster ama elletme dedi diyor.Bende arada kalmıştım ne yapmalıydım acaba.Hemen telefonla joker hakkımı kullandım.Hem kankam hem kuzenim olan (malesef!:D)sizin bildiğiniz saçma adıyla Ukturk'u yani benim bildiğim adıyla Kaan'ı aradım.Ne yapayım kuzi dedim.

O bana oğlum hohoho tamam işte gerisi sana kalmış dedi.Herşeyi ben mi göstereceğim evlenince ne yapacaksın dedi.Ama dedim ona kız salak biraz sanki ne yaptığını bilmiyor gibi.O da dedi bana lan erkek ol biraz salak ayağına yatıyordur o ben biliyorum sen güven bana tecrübe var burda diyor.(Bu arada arkadan Kaan hadi gelmiyor musun diyor bir kız ona)Ben de zırvaladıklarının işine gelenlerini aldıktan sonra tamam defol kız seni çağrıyor dedim.Kaaan'da bana aynen karşılık vererek telefon düşene kadar küfür ettik birbirimize.(Sürekli yaptığımız bir aktivitedir.Yalnış anlaşılmasın)

Kaan'ın dediklerini unutmadan hemen uygulamaya geçeyim dedim.Tabi önce kızın eve gelmesi lazımdı.Dağınık olan evi reklamlarda olduğu gibi Mr Muscle'la 2 dakikada temizledim.Cillop gibi olmuştu.Saha koşulları hava biraz yapmurlu olmasına rağmen gayet müsaitti.Kapı çaldı ve beklediğim an gelmişti ama bir fazlayla yanında bir kız daha vardı.Bana aynen şöyle diyordu.Ayy sen hastasın ya ben çorba yapmayı bilmiyorum onun içünn Aylin'i de getirdim yanımda.Ama yanında gelen akıllı gibiydi sanki bana pis pis baktı.Ben de ona baktım gözlerimle yedi resmen hemen indirdi gözlerini:)

Aslında hasta değildim.Numara yapmıştım.Allahın sopası yok işte.Bu Aylin'e diyorum senin dersin yok mu geç kalmadın mı daha diye.Bizim salakta hemen atlıyor yokk yaaa şimdi bitti onların yok oturabilir rahatlıkla.Hayy allahım hep Kaan'ın yüzünden diyerekten ona içimden telefonda saydıklarımı içimden bir daha saydım.Anlamıştım bugün şansım yoktu.Eve ev arkadaşım geldi dedim aa bakın kim geldi benim ödevim var(alayı yalan okul bile yok:D) diyerekten çekildim.

Sanırım daha sonra bir daha şansımı deneyeceğim.Ama yok kız salak biraz olmaz onla akıllı olsa tamam.Alan razı veren razı.Sonuçta kız akli denge zayıf:D:D Olmaz :DBu arada Kaan boyun devrilsin senin de:))Bana diyorsun önce sen adam ol:)

Read more...

Oğlum Sen Kimlerdensin Bakayım?

>> 13 Ekim 2008 Pazartesi

Ladies and centilmını daha çok ladies tarafı ilgilendiriyor mümkünse onlar takip etsin beni 1 tane de olsa yeter.Fazlasında gözümüz yok elhamdüllilah.Şimdi bu benim ilk tecrübem olacak.İlk defa milli oluyorum anlayacağınız.Ümit milli takımdayken ben çeşitli bloglara yorumlarda bulunmuştum.O yüzden biraz tecribeliyim bu konuda sıkınıtı çekeceğimi fazla sanmıyorum.

Şimdi niye blog yazmaya başladın bir sen eksiktin zaten herkes yazmaya başladı bize okuyucu kalmadı kapatacağım dükkanı diyenler vardır.Bu deli saçması serzenişleri bir yerde haklıda olabilir.Ama benim ailem dededen beri blogcu aslında.Hadi dede olmasın benim kuzen tezzemin oğlu var.Bir çoğunuz tanıyordur onu zaten bir gören bir daha unutmuyor onu.Ama yere bakan yürek yakan cinsten bu abimiz.Abi diyorum benden büyük kerata 2 yaş ondan:)Burdan şimdilik ismini vermiyeceğim bu şahsiyetin.Daha sonra onun üzerinden rant elde etmeye çalışıyor demesinler.

Neyse benim neyim eksik bende üniversite de okuyorum paramda var (para var ama bedava hizmet kullanıyoruz çaktırmayın) diyerekten bende blog yazmaya karar verdim.Burda bazen hüzünlerime şahit olacaksınız ki fazla hüzünlü halim yoktur hep pozitif bir kişiliğim.Bu poliyana denen mendebur erkek olsaydı aynı bana benzerdi heralde.

Blogun ismi niye Tam Tam dansı diye soracak olursanız.Aslında damat ferit yapacaktım.Ama bir tane zırzop o simi taa 2007 senesinde sahiplenmiş bir iki yazı zırvalamış çiçek böcek üzerine sonra sen sağ ben selamet.O yüzden bende ne olsun olsun derken bu çıktı ortaya.Bir anlamı falan yok yani.İşte şöyle diyebiliriz tam tam dansı gibi bazen hareketli bazen çokta simetrik olmayan figürsel hareketler barındıran tek blog.Aha bu da sloganımız oldu.

Ben ne iş yapıyorum neyim kimin fesiyim derseniz de onada bir cevabımız var elbet.Ben aslında istanbul'da ikamt eden ama okuma aşkıyla yanıp tutuştuğumdan çöllerde yüksek lisans yapmaya gelen bir Türk vatandaşıyım.Aslında İzlanda'ya sığınma taleplerim olmuştu kabul etmediler.İyiki de etmemişler battı adamlar tepetaklak ülke olarak.

Galiba akılda oluşabilecek tüm soruları bütün samimiyetim ve şebeklğimle cevapladım.Başka sorusu olan varsa yorum köşesine alalım sizi.Destek mesajlarınızı da oraya alalım.Eve çiçek vb.maddi külfeti fazla olan şeyler göndermek isteyenlere telefon numarımıda verebilirim.Hadi kalın sağlıcakla...

Read more...

Damat Ferit Twitter

Son Yorumlar

Ukturk tarafından Damat Ferit için çok deli tema. BlogMania